مشاوره : 09370602042 | info@uslportal.ir

اعلام نتایج لاتاری 2025

روز
ساعت
دقیقه
فرضت ثبت نام در لاتاری امسال به پایان رسیده است
چنانچه علاقمند هستید می توانید جهت شرکت در لاتاری سال آینده اقدام به پیش ثبت نام فرمایید.
فرم ثبت نام شما
تصویر
آپلود تصویر
اطلاعات همسر و فرزندان شما
تصویر همسر
تصویر فرزند اول
تصویر فرزند دوم
تصویر فرزند سوم
تصویر فرزند چهارم
ساخت حساب کابری

ابعاد: ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل (اطلاعات کاملتر درباره عکس مناسب)

زمینه: سفید

رزولوشن عکس ۳۰۰ dpi باشد.

نمونه هایی از تصاویر مناسب جهت شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا

نام، نشانی ایمیل و اطلاعات شخصی که هنگام ثبت نام در سایت ارائه میکنید، به هیچ وجه در اختیار موسسات تجاری یا خدماتی و غیر آن قرار نخواهد گرفت و برای ارسال آگهی استفاده نخواهد شد.

این اطلاعات صرفاً برای اداره امور جاری سایت، ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت آمریکا در موعد مقرر در سایت ثبت نام اداره مهاجرت آمریکا و اطلاع رسانی جهت اصلاح احتمالی اطلاعات ارسالی و ارسال رسید ثبت نام استفاده خواهد شد.

اعلام نتایج

افرادی که ثبت نام خود را از طریق مرکز ما تکمیل کرده اند در آخرین ایمیلی که از طرف این مرکز دریافت می کنند اطلاعاتی نظیر نام خانوادگی، سال تولد و شماره تاییدیه یا رهگیری (Confirmation Number) دریافت می کنند که به همراه همان ایمیل نحوه بررسی قبولی یا عدم قبولی اعلام خواهد شد. کد رهگیری ۱۶ رقمی بوده و برای افرادی که در لاتاری دوره گذشته (که سال پیش ثبت نام کرده اند) شرکت کرده اند با عدد ۲۰21 شروع میشود.

افراد مجاز برای شرکت در گرین کارت لاتاری

  • افراد مجرد بالای ۱۸ سال میتوانند به تنهایی در لاتاری شرکت کنند.
  • افراد متاهل میتوانند با همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سالشان در لاتاری شرکت کنند.
  • افراد متاهل، میتوانند دو بار در لاتاری شرکت کنند. یک بار یک فرم برای آقا پر شود و اطلاعات خانم در آن گنجانده شود. و یک بار خانم فرم را پر کند و اطلاعات آقا را در فرم خود بگنجاند. این کار قانونیست و میتواند شانس افراد متاهل را دو برابر کند.
  • افراد مجرد بین ۱۸ تا ۲۱ سال میتوانند هم به صورت انفرادی ثبت نام کنند و هم به همراه والدینشان. بدین ترتیب ۳ بار در لاتاری شرکت کرده اند و این شانس برنده شدنشان را بیشتر میکنند. اگر هر یک از والدین برنده شوند، میتوانند به همراه آنها مهاجرت کنند.

یک فرد در صورت برنده شدن، فقط میتواند همراهان مجاز خود را که در زمان ثبت نام در لاتاری نامشان را در فرم آورده با خود ببرد.

ضمانت بازگشت وجه

به عنوان تنها مرکز ارائه دهنده این ضمانت، در صورت عدم برگزاری لاتاری این دوره، مبلغ واریز شده به کاربران عودت داده خواهد شد.

 

برندگان لاتاری چگونه انتخاب می شوند؟

در مرکز کنسولی کنتاکی، تمامی درخواست های دریافت شده از هر منطقه به صورت مجزا شماره بندی می شود. پس از پایان مهلت نام نویسی، یک کامپیوتر درخواست ها را به صورت تصادفی از بین تمامی درخواست های دریافت شده در هر منطقه جغرافیایی انتخاب می کند. در هر منطقه، اولین درخواستی که به صورت تصادفی انتخاب می شود، اولین مورد ثبت شده و دومین درخواست انتخاب شده به صورت تصادفی، دومین مورد ثبت شده خواهد بود و این روند تا انتها ادامه خواهد یافت. تمامی درخواست های دریافت شده طی مهلت نام نویسی دارای شانسی برابر برای انتخاب در هر منطقه می باشند. هنگامی که یک درخواست انتخاب می شود، مرکز کنسولی کنتاکی یک نامه ابلاغیه را برای متقاضی می فرستد که حاوی دستورالعمل های لازم برای درخواست روادید است. مرکز کنسولی کنتاکی پیگیری این موارد را تا زمانی که انتخاب شدگان برای دریافت روادید دستورالعمل های لازم برای حضور در یک کنسولگری آمریکا به منظور انجام مصاحبه روادید را دریافت نمایند و یا انتخاب شدگانی که در داخل آمریکا هستند برای تغییر وضعیت خود به یکی از دفاتر داخلی USCIS مراجعه کنند، ادامه می دهد

نحوه اطلاع از قبولی در لاتاری آمریکا

مشترکینی که از طریق یو اس ای لاتاری افدام به ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود از نتیجه ثبت نام خود در لاتاری سال جاری اطلاع کسب نمایند. نتیجه تمامیه مشترکین توسط بررسی نتایج بررسی و در پنل کاربری و همچنین به وسلیه ارسال ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین شما می توانید در زمان اعلام نتایج (اردیبهشت ماه) با مراجعه به آدرس www.dvlottery.state.gov/ESC و با استفاده از کد تاییدیه ثبت نام میتوانید از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوید.

فرآیند بعد از قبولی در لاتاری

در صورت قبولی و پس از دریافت نامه قبولی از سایت فوق و اطلاع از کیس نامبر (Case Number) و محل مصاحبه (سفارت آمریکا در آنکارا یا ابوظبی)، اکنون زمان تکمیل فرم های مربوط به اطلاعات فرد برنده شده و همراهان او تا دریافت ویزای اقامت دائم در آمریکاست. دو فرم وجود دارند که شما باید هر دوی آنها را تکمیل نموده و برای کنسولگری کنتاکی ارسال کنید و بعد از آن منتظر دعوتنامه جهت دعوت به سفارت و انجام مصاحبه شوید.

پس از انجام مصاحبه، در صورت واجد شرایط بودن از نظر سفارت، معمولاً یک ویزای ۶ ماهه روی پاسپورت شما میخورد که میتوانید طی این مدت به آمریکا سفر کنید.

Instagram Telegram